Grafik Tasarım ve Kurumsal Kimlik
6 Şubat 2018
Mimari Görselleştirme & 3D Tasarım
10 Haziran 2018

Video Editing & Kurgu

Video Editing & Kurgu?

Reklam filmi de bir firma için büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü firmanın reklamını ve firmanın internet dünyası içerisinde daha iyi tanınabilir olmasını reklam sağlamaktadır. Boş ve gereksiz reklamlar ise firmaya herhangi bir şekilde bir getiri sağlamaz. Reklamın uzunluğundan daha önemli olan şey ise; dikkat çekiciliğidir. Youtube gibi birçok video izleme sitesinde reklama denk geldiğinizde tıkladığınızı düşünün. Biz reklam filmi düzenleme işlemlerimizde sürekli olarak “Nasıl bir reklam filmi düzenlemeliyiz ki insanlar reklamı geç butonuna basmasın” fikrini düşünmekteyiz. Her reklam filmini bu düşünce sonucunda özgün fikirlere göre ve isteklerinizi de baz alarak hazırlamaktayız.

Video editing de önemli hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Videolarınız için düzenlemelerin yapılmasını ve bunu oldukça profesyonel bir şekilde yapılmasını istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Video editing programları içerisinde sizin en çok istediğiniz konular ön plana alarak düzenlemeler yapılmaktadır. Prodüksiyon ekibimiz, internet dünyasında yer alan en iyi video düzenleme programlarını kullanmakta ve bu programlarla ilgili tüm detaylara sahip olmaktadır.

Prodüksiyon hizmetlerimiz arasında bir de infografik video hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu ve daha fazla hizmete sahip olabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Siz hayal ettiğiniz işi bize anlatın, biz de sizin için en yeni ve en özgün bir tasarım için elimizden geleni yapalım. Tüm detaylar için bizimle hemen iletişim içerisine geçebilirsiniz.

Video Prodüksiyon

Tanıtım Filmi

infografik

Animasyon

Kurgu & Montaj

Video Prodüksiyon Teklifi Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir