Video Editing & Kurgu
13 Şubat 2018
SMM Panel Nedir
10 Haziran 2018

Mimari Görselleştirme & 3D Tasarım

Mimari Görselleştirme & 3D Tasarım?

Bigrafik olarak mimari görselleştirme hizmetlerinde çığır açmaktayız. Görsel hazırladığımız tasarımlarımız ile birlikte sanal olarak eviniz ya da mimariniz içerisinde küçük bir gezintiye bile çıkabilirsiniz. 3D tasarımları içerisinde yoğun bir şekilde en çok tercih edilen bu hizmetimiz ile birlikte istediğiniz her ayrıntıyı yakından görebilecek ve tasarımları böylelikle daha iyi şekillendirebileceksiniz. Mimari görselleştirme hizmetlerimiz sayesinde gerçekliği gözler önünüze getiriyoruz. Bu hizmetimizden yararlanabilmek için hemen bizimle iletişime geçebilir ve program ayrıntıları ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Stand Tasarımı

Stand tasarımları hizmetimiz sayesinde de istediğiniz stantı ve istediğiniz görseli elde edebileceksiniz. Stand tasarımda önemli olan hedef kitleyi etkileyebilmek ve stant içerisine çekebilmektir. Boş ve düz tasarımlar yüzünden hedef kitle yeterince etkilenebilmemekte ve potansiyel müşterilere birinci elden ulaşım sağlanamamaktadır. Stant tasarımlarını eğer profesyonel ellere bırakırsanız, uzaktan bile hedef kitlenin görmesini ve sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz. Bu gibi kritik kararlar şirketler için önemli olmaktadır. Sizler de kendi firmanızın geleceğini şansa bırakmayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Büyük özen gösterilerek hazırlanacak olan stant tasarımları sayesinde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha kolay hedef kitlesine tanıtabilirsiniz.

Endüstriye Ürünler İçin Tasarım

Endüstriyel ürünler yoğun kitlelere hitap etmeyen ama pazarlamaya da ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Sadece ufak tefek yapılacak olan tasarım ve değişikliklerle birlikte endüstriyel ürünlerinizi daha geniş pazarlara ve daha fazla kitlelere sunabilirsiniz. Endüstriyel ürünler için tasarım sadece birkaç adımda hayal gücümüzü ve kalitemizi ortaya koyarak yapabilmekteyiz. Sizler de ürünlerinizin daha iyi tasarımlara ihtiyaç duyduğunu hissediyorsanız ve satışlarınızı arttırmanın bir yolunu arıyorsanız bizimle iletişime geçerek, profesyonel endüstriyel tasarımlara sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise müşteri hizmetleri ekibimizle görüşmek. 3D tasarımlarımız için detaylı bilgi almak ve ürün fiyatlandırmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3D Görselleştirme

Mimari Sunum

İç Mekan Görselleştirme

Dış Mekan Görselleştirme

Mimari Cephe Görselleştirme

3D Görselliştirme Teklifi Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir