Grafik Tasarım

Bigrafik ekibi olarak, görsel tasarım hizmetlerimizde kurumsal firmaların ve bireysel isteklerin yerine getirilmesi görevini üstlenmekteyiz. Hizmetlerimiz içerisinde en yoğun bir şekilde tercih edilen görsel tasarımda amaç; görsel olarak hedef kitleyi etkilemektir. Özellikle de kurumsal firmaların, şirketin yapısını ve şirketin işleyişini önemli ölçüde etkileyen markasının tasarımı da bu hizmet kapsamında gerçekleşebilmektedir.

Görsel tasarım hizmetlerimizde genel olarak; firmalara grafik tasarım hizmetlerini, logo ve firmanın kurumsal kimliğini ön plana yansıtacak olan amblemin tasarımı, kurumsal kimliğin hazırlanması, katalog ve broşürlerin tasarlanması, Powerpoint sunumlarının hazırlanması ve Powerpoint sunumlarının görsel malzemeler içerisinde desteklenmesi gibi süreçleri içermektedir. Firmamız bu hizmetlerimizden daha fazlasını siz müşterilerimize sunmaktan büyük bir gurur duymaktadır.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım hizmetleri ile genel olarak afiş, basın ilanları, kitap, dergi, film tanıtımları, çizgi film tasarımları ile birlikte belli bir mesajı belli bir kitleye ulaştırma amacını taşımaktayız. İstediğiniz etkinlik ya da istediğiniz durum için grafik tasarım hizmetleri ile sizlere en özgün ve en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Şirketimiz kalite konusunda benimsediği prensipleri sayesinde ilk müşterimizmişsiniz gibi büyük bir özen göstermektedir.

Logo Ve Amblem Tasarımı

Bir şirket için akılda kalıcılığın temel kuralı; logo ve amblem tasarımlarıdır. Şirketiniz iyi bir logo ve ambleme sahip olduğunda, akılda kalıcılığını ve kalitesini tam olarak yansıtabilecektir. Firmamız en iyi hayal gücü çalışmasıyla birlikte şirketinizin misyon ve vizyonlarına uygun tasarımları hazırlamaktadır. Hazırlanan kaliteli logo çalışmaları sayesinde şirketinizi daha iyi yansıtacak ve akılda kalıcılığı sağlayacaksınız. Logo ve amblem çalışmalarımız ve detayları için yalnızca bizimle görüşmeniz yeterli de olacaktır.

Katalog ve Broşür

Bigrafik ekibi olarak; sizler için en iyi katalog ve broşür tasarımlarını hazırlamaktayız. Restoran işletmenize fark katan bir menü tasarımı mı istiyorsunuz? Alternatifli çalışmalarımızı görmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız son teknoloji programlar sayesinde kaliteyi hafızalara kazıyacak dizaynlar elde etmektedir.