Dış Mekan Tasarımı

Dış mekan tasarımı, Bigrafik olarak sizlere sunduğumuz bir başka hizmettir. Dış mekan tasarımları, içerisinde birbirinden farklı hizmetleri isteklerinize göre sizlere sunmaktayız.

Dış mekân tasarımı hizmetlerimiz içerisinde tarafımızla paylaştığınız mimari projelerin görselleştirilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Bununla birlikte, araç giydirme de bir başka hizmetimizdir. Araçlarınız ile ilgili modifiye hizmetleri konusunda sizlere en iyi hizmeti ve en güzel görüntüleri verebilmek için elimizden gelen tüm çalışmaları sunmaktayız. Dış mekân tasarımı içerisinde bir de Billboard tasarımları yer almaktadır. Billboardlar, reklamlar ve firmanın tanıtımı açısından büyük bir öneme sahiptir. Bigrafik ekibi, sizlere farklı alternatifli tasarımlar sunarak en iyi Billboard tasarımına erişmenizi sağlar.

Ayrıca stand uygulamaları hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Stant bir ürün ve firma tanıtımı için oldukça önemli olmaktadır. Bizzat halkla ilişki halinde olunan stant uygulamalarından en iyi hizmeti alabilmek için sizlere özel bir hizmet deneyimini sunmaktayız.