Hakkımızda

Bigrafik , 2016 yılından itibaren hızla gelişme ve büyüme politikası içerisinde sürekli kendini yenilemektedir. Firmamız bünyesinde; birbirinden farklı tasarımlar sizlerle buluşmayı beklemektedir. Ekibimiz oldukça güçlü hayal gücüne sahip takım arkadaşlarından oluşmaktadır. Bu güçlü takım arkadaşlarımız, aynı zamanda oldukça iyi bilgi birikimlerini de içerisinde barındırmaktadır.

Firmamız reklam ajansı olarak, tüm kaliteli hizmet bekleyen müşterilerimize hizmet vermekte ve bilgi birikimini en üst düzeye çıkarmaya çalışmaktadır. Firmamız aynı zamanda sektör içerisinde de gelişmeleri en yakından takip etmekte ve en yeni tasarım trendlerini kendi bünyesine uygulamaktan geri çekilmemektedir.

Bigrafik ekibi son derece hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Müşterilerin isteğine uygun hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir.

Firmamız en üst düzey kaliteyi piyasa şartları içinde oldukça düşük bütçelerle vermektedir. Sizler ne istiyorsanız sadece onun en iyisi ve en doğrusu için sürekli olarak çalışan ekibimiz, hizmet konusunda elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Firmamızın sahip olduğu hizmetlere ulaşabilmek için sitemizin ana sayfasına ulaşabilir ve her bir hizmetimiz için ayrı ayrı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sitemiz son gelen yenilikler sayesinde kendi ara yüzünü de yenilemiştir. Sitemiz içerisinde bulunan hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi müşteri hizmetleri ekibimizden ve sitemiz içerisinden edinebilirsiniz. Son zamanların en iyi reklam ajansı olan bigrafik.com sitesi size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacaktır.

Neler Yaparız

icon_gorsel

Görsel Tasarım

Görsel tasarım (grafik) olarak nitelendirilmekte ve tamamen hayal gücünün ön planda olduğu bir tasarım şekli olmaktadır. Görsel tasarım içerisinde önemli olan müşterilerimizin istekleridir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hayal gücünü ön plana koyarak ekibimiz en iyi hizmeti vermeye büyük bir özen gösterecektir.

Görsel tasarım en iyi tasarım uygulamaları ile yapılmakta ve bu uygulamaları en iyi kullanan kişiler tarafından oldukça başarılı işler çıkartılmaktadır. Görsel tasarımlar genel olarak yüksek güç ile yapılmaktadır. Görsel tasarımlar genel olarak yaratıcı çalışmaların yapılmasıyla ve müşteri ile iş birliği planlarıyla ortaya çıkmaktadır. Görsel tasarım hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizlerle iletişim kurabilirsiniz.


icon_3d

3D Tasarım

3D tasarım ile birlikte gerçeğe en uygun çalışmalar yapılmakta ve müşterilere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. 3D çalışmasıyla yapılan çizimlerde, müşterilerimize grafik alanında en iyi hizmeti sunmaktayız. 3D çalışmasını özel bilgisayarlarımızdan en yeni programlar sayesinde sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirebilmekteyiz. Son derecede profesyonel çalışan ekibimiz bu konuda tüm hassasiyetlerini ortaya koymakta olup sizin istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti vermeye özen göstermektedir.

3D çalışmalara ihtiyaç duyuyorsanız sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Biz sizin istediğiniz tasarım şeklini üzerinde düşünerek, size en iyi hizmeti verebilmek için canla başla çalışıyor olacağız. 3D tasarımlarla ilgili geniş bilgi alabilmek için sitemizin 3D bölümünü ziyaret edebilir ya da özel sorularınızı bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.


icon_web

Web Tasarımı

Web tasarım hizmetimiz sayesinde hayalinizi kurduğunuz internet sitesini oluşturabilirsiniz. İstediğiniz siteyi sizin hayal ve isteklerinize göre tasarlıyoruz. Ekibimiz; internet, sosyal medya ve web konusunda kendi alanlarında oldukça güçlü ve profesyonel bir yüze sahiptir. Daha önce tasarladığımız sitelerin başarısı ise gözle görülür düzeyde olmaktadır. Sitemiz sayesinde kendi sitenizi fikirlerinize en uygun bir şekilde tasarlayacaksınız.

Ekibimiz web tasarım işlemleri öncesinde sizinle özel olarak görüşme sağlayıp, sitenizde dikkat ettiğiniz, özellikle istediğiniz her şeyi not edecek ve ona göre bir tasarım planı hazırlayacaktır.


icon_pro

Prodüksiyon

Bigrafik reklam ajansı olarak; sizlere bir de prodüksiyon hizmetini vermekten büyük bir gurur duymaktayız. Prodüksiyon hizmeti almak isteyen müşterilerimiz ile yapacağımız birebir görüşmeler neticesinde, profesyonel çekimlerin düzenlenmesini sağlamaktayız.

Sizin istek ve ihtiyaçlarınıza uygun programları kullanarak, son derece profesyonel sonuçlar elde edilmektedir. Sizin yapmanız gereken, sadece hayal kurduğunuz prodüksiyon tasarımını bize anlatmanızdır. Ekibimiz sizin hayal gücünüz ve istekleriniz doğrultusunda, en iyi sonuçlar için canla başla çalışmaktadır. Prodüksiyon ekibimiz daha önceden elde ettiği başarılar ile parmakla gösterilir bir hale gelmiş ve yenilenen yüzüyle de sizlere daha iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.


icon_anime

Animasyon

Animasyon son zamanlarda tanıtım anlamında oldukça yaygın kullanılmaktadır. Bigrafik ekibi olarak animasyon hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunmaya özen gösteriyoruz. Firmanız, ürünleriniz için istediğiniz ve talep ettiğiniz her türlü tanıtım filmlerinin hazırlanması, firmalarınız için en kaliteli ve en çok dikkat çekici reklam filmlerinin yapılması ve planlanması, 2D ve aynı zamanda 3D gibi oldukça kaliteli içeriklere sahip animasyonların hazırlanmasında sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizin istediğiniz düzen içerisinde, bol hayal gücü ve bol dikkat çekici yapımlar artık sadece bir tık ile mümkün olacak. Hazırladığımız reklam filmleri ve tanıtım animasyonları sayesinde, artık akılda kalıcılığınız artacak ve birçok kişi tarafından istediğiniz ilgiyi görebileceksiniz. Tüm bunlar ve daha fazlası için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


icon_ic

İç Mekan Tasarımı

İç mekan tasarımı genellikle evlerindeki iç mekanı değiştirmek isteyen kişilerin ihtiyaç duyduğu bir projedir. Bu proje sayesinde iç mekan tasarımını daha somut bir şekilde netleştirebilirsiniz. Ekibimizle beraber tam bir rotasyon içerisinde iç mekan tasarımı için çalışabilir ve en iyi tasarımlara imza atabilirsiniz.

Son zamanlarda oldukça sık kullanılan bir hizmet olan iç mekan tasarımı sayesinde birçok müşterimiz bizden yardım alarak daha iyi sonuçlar elde etmiştir. Sizin tek yapmanız gereken bize ulaşıp istediğiniz model ve istediğiniz iç mekan tasarımını söylemektir. Daha sonra son teknoloji programlama ve alanında en iyi çalışanlarımız ile birlikte iç mekan tasarımı çalışmasını sizlere sunmaktayız.


icon_dıs

Dış Mekan Tasarımı

Bigrafik ekibi olarak; eğlence ve sosyal alanlarınıza da önemli ölçüde destek veriyor ve tasarımlarımızla en iyi hizmeti sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Dış mekan tasarımında ekibimiz; özellikle de sizin istediğiniz tarz ve kaliteye odaklanmakta ve özellikle de bu ölçüde

Dış mekan tasarımı yaparken son teknoloji programlarını, ekibimiz büyük bir ustalıkla kullanabilmektedir. Balkon, teras ve peyzaj fikirleriniz için öncelikle bizlere referans bazı fotoğraflar gönderebilir ve hayalinizin tasarımını yapmamızı isteyebilirsiniz. Hayalinizi en iyi yansıtacak tasarımlarımız sayesinde, dış mekanınızda farklı bir görünüm sağlayacak ve istediğiniz ortama kavuşabileceksiniz. Dış mekan tasarımında istediğiniz atmosferi hayal edin, biz sizler için tasarlayalım.


icon_etkinlik

Etkinlik Tasarımı

Bigrafik olarak, hizmetleri içinde sizlere organizasyon hizmetlerini de sunmaktadır. Organizasyon hizmetleri içerisinde; planladığınız bir toplantının düzeni, düğün planlarının yapılması ya da farklı bir özel gün için özel bir zamanlama çizelgesinin oluşturulması ve tamamlanması hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Organizasyon konusunda kendini profesyonel ellere bırakmak isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Motivasyon toplantıları, ürün aktiviteleri ve tanıtım, lansman günleri için en iyi organizasyon hizmetini sizlere vermekten büyük bir gurur duymaktayız. Organizasyon konusunda gözünüz artık arkada kalmayacak. Düzenlediğimiz programlar ve çizelgelerle birlikte tüm organizasyonların en iyi ve en kaliteli bir şekilde gerçekleşeceği konusunda emin olabilirsiniz.

İletişim

 

Bigrafik

 
 

 
Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.

Yaptığımız bir çok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik. Burada başarı sırrının yüz yüze bir araya gelmek olduğunu bir çok defa deneyimledik.!

Sosyal Medya

Gelişmelerden Haberdar Olun E-Bülten

 

 
Tel

+90 850 430 01 11 Dahili :3